−34 %
Artikelnummer 13.0460-4852.2
Tillverkare ATE 
ΕΑΝ-nummer 4400663338270, 4006633382700
Garanti 24 månader
Tillverkarens rekommenderade pris
2 818 kr
Ditt pris
1 862 krinklusive moms
1 489,60 krutan moms
Du sparar
956 kr
Vikt 4.244940
Ursprungsland DE
Vikt 4.244940
Ursprungsland DE
Váha 4.245
Width 209.0 mm
Length 236.0 mm
Height 128.0 mm
B 209,5 mm
H 94,2 mm
Tjocklek 15,8 mm
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med tillbehör
Bromssystem Brembo
Kontr.märke E1 90R-02A0612/0491
MAPP-kod tillgänglig
Rekommenderad artikels artikelnummer 13.0460-0509.2
Rekommenderad artikels artikelnummer 24.8190-0014.2
Rekommenderad artikels artikelnummer 24.8190-0839.2
Rekommenderad artikels artikelnummer 24.8190-0939.2
Rekommenderad artikels artikelnummer 24.8190-0962.2
Rekommenderad artikels artikelnummer 24.8190-0965.2
Observera måtten
Bromsbelägg ATE 13046048522 är kompatibel med följande bilar. Reservdelar passar: Porsche Cayenne, Macan, Panamera. GTIN-nummer för denna produkt är 4006633382700.