−13 %
Artikelnummer 063.110
Tillverkare ELRING 
ΕΑΝ-nummer 4041248917404
Garanti 24 månader
Tillverkarens rekommenderade pris
562 kr
Ditt pris
489 krinklusive moms
391,20 krutan moms
Du sparar
73 kr
Vikt 0.176000
Ursprungsland DE
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med packningar
För lastare med OE-nummer 98428577
För lastare med OE-nummer 99462375
För lastare med OE-nummer 99462376
För lastare med OE-nummer 46234425
För lastare med OE-nummer 98481610
För lastare med OE-nummer 5314970-7016
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 med skruvar
Varutariffnummer 8 484 900 000

OEM-nummer Original Equipment Manufacturer